Następna generacja urządzeń wielofunkcyjnych od Sharp dostępna już na polskim rynku.

 

Firma Sharp wprowadza na rynek urządzenia wielofunkcyjne, które umożliwiają bezprzewodową integrację z aplikacjami w „chmurze”. Są to cztery modele należące do urządzeń następnej generacji, dzięki którym firmy będą mogły korzystać z najnowszych rozwiązań usprawniających pracę.

Nowe urządzenia wielofunkcyjne Sharp zapewniają szybkość i wydajność wymaganą przez nowoczesne przedsiębiorstwa. Jednak najważniejszą opcją, jaką oferuje firma jest możliwość integracji z aplikacjami typu chmura oraz zdolność podłączenia do różnych systemów operacyjnych i urządzeń mobilnych. Nowe produkty Sharp zmienią swoją podstawową rolę – do tej pory służyły przede wszystkim jako urządzenia przetwarzające dokumenty – teraz można je wykorzystać jako w pełni zintegrowane z siecią systemy informacyjne.

Podobnie jak inne urządzenia wielofunkcyjne firmy Sharp, modele MX-5141N, MX-5140N, MX-4141N i MX-4140N odznaczają się szybkim drukowaniem, kopiowaniem i skanowaniem w wysokiej rozdzielczości oraz szerokim asortymentem wyposażenia dodatkowego. Jednak tym, co na prawdę sprawia że opisywane urządzenia są inne, jest ich możliwość dostosowania do wyspecjalizowanych zadań i najnowszych sposobów wykonywania pracy.

„Gwałtowny rozwój smartfonów, tabletów, technologii bezprzewodowych, a co najważniejsze integracja z aplikacjami typu „chmura”, zmieniły oczekiwania dotyczące dostępu i korzystania z informacji” – powiedział Paweł Lisowski, Product Manager Document Solutions, Sharp Electronics Poland.  „Urządzenia wielofunkcyjne muszą stać się częścią tej ewolucji. Firma Sharp kontynuuje przekształcenie ich z prostych urządzeń do tworzenia dokumentów – w urządzenia, które na żądanie mogą wyszukiwać i obsługiwać podstawowe informacje firmy.”

Nowe modele urządzeń wielofunkcyjnych drukują z prędkością nawet do 51 stron na minutę, zarówno w kolorze jak i w trybie czarno-białym. Dodatkowo, dzięki zainstalowanemu panelowi sterowania, zapewniają pełny i natychmiastowy dostęp do internetu oraz aplikacji w „chmurze”.

Zadaniem nowych urządzeń wielofunkcyjnych Sharp, jako „przekaźników informacji”, jest umożliwienie korzystania z zasobów sieci.  Ułatwia to duży i łatwy w obsłudze panel, za pomocą którego można szybko wyszukać potrzebne informacje lub po prostu sprawdzić najnowsze wiadomości e-mail i załączniki.

„Informacje i aplikacje użytkownika są zawsze dostępne, nawet jeśli nie ma on przy sobie laptopa” – dodał Lisowski. „A jeśli chcesz wydrukować lub zeskanować dokument z/do smartfona lub tabletu, możesz się podłączyć do urządzenia wielofunkcyjnego bezprzewodowo.”

Wydajność, bezpieczeństwo i energooszczędność
Oprócz tradycyjnych funkcji, tj.: drukowanie, skanowanie, czy kopiowanie urządzenia Sharp oferują szereg innych rozwiązań. Obejmują one m.in. platformę Sharp OSA, która służy do automatyzacji przetwarzania dokumentów; obsługę Adobe PostScript 3 (języka służącego do wirtualnego zapisu stronicy); dostępny w sieci wewnętrzny twardy dysk; wybór szybkich podajników papieru oraz możliwość zwiększenia ich pojemności do 6600 kartek. W nowych modelach dostępne są również różne funkcje obróbki końcowej. Dodatkowo posiadają one solidne zabezpieczenia, które zapewniają identyfikację użytkownika oraz bezpieczne szyfrowanie i usuwanie danych. Całość konstrukcji uzupełnia wybór zaawansowanych funkcji Eco.

Powered by WordPress. Designed by WooThemes