Sharp wprowadza na rynek nowe kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A3, kierując ofertę do małych firm

Sharp Europe wprowadza na rynek nowe urządzenie wielofunkcyjne DX-2500N, które skierowane jest głównie do małych przedsiębiorstw szukających taniego rozwiązania do druku w kolorze. Urządzenie zostało wyposażone w nowy 7-calowy panel dotykowy oraz szereg opcji, które umożliwią rozbudowę i dostosowanie funkcji zgodnie z rozwojem firmy i zmieniającymi się wymaganiami.

DX-2500N_full_front_z_446aDX-2500N drukuje z prędkością 25 stron na minutę oraz może zostać wyposażone w cztery kasety na papier dające w sumie 3100 arkuszy maksymalnej pojemności. Jak większość urządzeń marki Sharp, to również współpracuje z rozwiązaniami chmurowymi oraz integruje się z różnorodnymi systemami IT wedle potrzeb klienta.

Tomasz Wieczorek, Product Manager CEE, powiedział: „Urządzenie DX-2500N to doskonała propozycja dla małych firm, które szukają urządzenia do druku kolorowego A3 w niskim nakładzie miesięcznym przy jednocześnie atrakcyjnej stawce za wydruk monochromatyczny. Pomimo tego, że urządzenie obecnie znajduje się w najniższym segmencie prędkościowym jaki posiadamy, to możliwe jest wyposażenie go w rozwiązania chmurowe lub zintegrowanie z systemami IT co było do tej porty główną domeną droższych urządzeń z wyższych segmentów.

Oprócz kaset na papier urządzenie można również wyposażyć w dysk twardy o pojemności 250GB, system Sharp OSA (Open System Architecture) oraz finiszer wewnętrzny na 500 arkuszy zszywający w dwóch pozycjach i umożliwiający dziurkowanie dokumentów.

Powered by WordPress. Designed by WooThemes