EDUKACJA

0% VAT DLA EDUKACJI

Magiczny Dywan onEvo

Magiczny Dywan jest interaktywnym urządzeniem projekcyjnym spełniającym jednocześnie funkcje podłogi interaktywnej i stołu interaktywnego, stanowiąc pomoc dydaktyczną.
Pomaga dzieciom rozwijać motorykę, spostrzegawczość oraz ćwiczyć pamięć i szybkość reakcji. Pozwala na interaktywną zabawę i rehabilitację.

Magiczny dywan składa się z wielu zintegrowanych czujników, wbudowanego projektora i komputera oraz zestawu gier i aplikacji przeznaczonych dla dzieci. Daje to bezpieczeństwo, gdyż zestaw nie zawiera ruchomych elementów, luster oraz po prawidłowym zamontowaniu jakichkolwiek zwisających kabli.

 
Idealnie nadaje się do placówek dydaktycznych: 
  • żłobków i przedszkoli
  • szkół podstawowych
  • ośrodków terapeutycznych i rehabilitacyjnych
  • sal zabaw i galerii handlowych

Monitory i tablice interaktywne

TABLICE

Tablice interaktywne to następca klasycznych białych tablic szkolnych. Dokładność, czytelność oraz precyzja pozwalają na zaprezentowanie każdego zagadnienia. Bogate oprogramowanie pozwala na wcześniejsze przygotowanie zajęć, prezentacji czy wykładu.

Interaktywne tablice Knoocker

MONITORY

Monitory charakteryzują się wysoką rozdzielczością, co przekłada się na doskonały odbiór wizualny. Ze względu na oprogramowanie, działające na Androidzie, które współpracuje z aplikacjami Windows, idealnie nadają się do prowadzenia zajęć na uczelniach i placówkach edukacyjnych.

Aktualne modele Monitorów: Smart GX165, Smart MX265V3

Poproś o pomoc

Wypełnij formularz i wyślij prośbę o ofertę lub kontakt

Kontakt bezpośredni

Marian Radziewicz

tel. 500 070 372
marian@starfax.net.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Starfax s.c. M. Radziewicz & Z. Pawlukanis, ul. 1-go Maja 29F Suwałki 16-400, moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zadane przez formularz kontaktowy za pośrednictwem kanałów komunikacji, które wskazałem/am w formularzu, zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.